Як організувати безпеку на масових заходах

Концерти, мітинги, спортивні змагання та інші масові скупчення людей завжди стають приводом для занепокоєння організаторів. Крім правильно налагодженої логістики та продуманого плану заходу, вкрай важливо організувати безпеку учасників та випадкових відвідувачів. Охорона масових заходів має бути довірена фахівцям, адже саме вони можуть правильно організувати проведення запланованих зборів, особливо в період підвищеної небезпеки, пов’язаної з воєнними діями на території країни.

Що входить в обов’язки охорони

Звертаючись до фахівців, організатори передбачають створення максимально захищеного поля для відвідувачів. Це охоплює не тільки охорону від зовнішніх “подразників”, а й масу інших важливих аспектів:

  • визначення можливої загрози як всередині приміщення, так і зовні;
  • запобігання можливим конфліктам між учасниками та відвідувачами заходу;
  • ретельний огляд території, підготовка приміщення і прилеглих територій;
  • перевірка відвідувачів, виключення можливих терактів або збройних сутичок;
  • візуальний контроль за тим, що відбувається, можливе оточення;
  • забезпечення декількох рівнів пропускного режиму (за необхідності) і багато іншого.

Загалом фахівці в галузі послуг security займаються масовою підготовкою до майбутньої події на рівні з організатором. Різниця лише в тому, що список обов’язків у охорони вужчий і більш профільний. Чи то фейс-контроль, чи то перевірка дотримання дрес-коду, все це входить в обов’язки охоронної служби.

Як і де замовляють послуги охорони масових заходів в Україні

Менеджери Охоронного Холдингу поділилися деякими особливостями замовлення послуги у фахівців. На думку експертів, під час звернення до Ohholding необхідно максимально детально описувати вимоги та побажання, які стосуються майбутньої події. Не менш важливим буде і вказівка на важливі деталі: чи то закриття залів у період проведення, чи то перевірка дотримання дрес-коду.

Багато в чому швидко підготувати комерційну пропозицію для клієнта допомагає і загальна інформація про зал, кількість передбачуваних відвідувачів, зазначення особливостей ЦА заходу. Таким чином можна оцінити необхідність у підготовці додаткового обладнання: обмежувачі, камери спостереження, зовнішня охорона, перевірка персоналу. Це дає змогу більш детально підійти до розв’язання питання клієнта на перших етапах і забезпечити максимальний рівень безпеки на проведеній події.