У віці 65 років помер молодший брат Хілларі Клінтон – колишньої першої леді і Держсекретаря США, екс-кандидата в президенти країни, яка змагалася з Дональдом Трампом.

Причина смерті Тоні Родема не повідомляється. У нього залишилися дружина Меган і троє дітей – Зак, Саймон і Фіона.

«Минулої ночі не стало мого брата Тоні. Важко знайти слова, мене переповнюють спогади про нього сьогодні », – написала його сестра в соцмережі. У 71-річної Хілларі є ще один брат – Х'ю, який на чотири роки старший Тоні.

Як пише ABC, протягом свого життя Тоні Родем (який відвідував, але так і не закінчив коледж і університет) встиг попрацювати охоронцем у в'язниці, страховим агентом, приватним детективом, а також займався бізнесом. Входив в якості координатора в штат Національного комітету Демократичної партії при чоловікові Хілларі – 42-го президента США Білла Клінтона.

У 1999 році представникам Білого дому довелося офіційно закликати братів Хілларі Тоні і Х'ю розірвати ділові зв'язки з лідером Аджарії Асланом Абашидзе, який пов'язаний з «великим мафіозі» Григорієм Лучанським. Вони мали намір за допомогою Абашидзе експортувати з Грузії горіхи.

Тоні став одним з небагатьох людей, які зіграли весілля Білому будинку. У 1994 році він одружився на дочці колишнього сенатора Барбарі Боксер. Одруження відбулося в Рожевому саду резиденції президента США. Подружжя розлучилося в 2001 році. А в 2005 році Тоні одружився повторно.