Тютюновий мільйонер вводить дружину і коханку на повідку – відверті знімки особистого життя.

45-річний тютюновий мільйонер Траверс Бейнон став зіркою мережі завдяки відвертим знімкам з особистого життя. На його сторінку в Instagram підписано майже 700 тис. користувачів, – Корупція Інфо

Популярне: Зустрічайте, податок на ЛАЙНО: Нововведення в українському оподаткуванні шокували багатьох!

Чоловік відомий гучними вечірками і слабкістю до красивих дівчат. У 2011 році одружився на Тейше Бейнон. Має чотирьох дітей. Розгульне сексуальне життя триває, дружина не заперечує.

“Завжди були інші дівчата. Іноді вони живуть тут кілька тижнів, а потім їдуть. Загляньте в соціальні мережі, ви побачите величезну кількість дівчат, які на нього вішаються. Я не проти – я його дружина! У нього багато коханок, але дружина одна“, – сказала Тейша.

Треверс спить з чотирма жінками, кожну ніч, каже, що деколи доводиться непросто.

“Коли у тебе одна дівчина, це одне. Коли їх багато, у мене стільки всього в думках, – сказав Бейнон в інтерв'ю журналу Ocean Road. – У ліжку в середньому буває по чотири дівчини. Часто я не висипаюся. Мені здається, щотижня я придумую нову позу “.

У 2015 році мільйонер потрапив в таблоїди. З'явилася фотографія, де він веде дружину і колишню дівчину Кірсті Энгельманн рачки за бретельки від їх бікіні, як на повідку.

Перш ніж Бейнон став королем вечірок на прізвисько Кендімен, був об'єктом знущань в школі. У коледжі грав у футбол за професійні клуби. Після спортивної травми став моделлю. Рекламував бренди levi's, Moschino, Valentino, Canali, Paul Smith і Calvin Klein.

Треверс Бейнон успадкував компанію з продажу тютюнових виробів FreeChoice. Засновниками є його батьки Тревор і Сандра. В Австралії налічується близько 200 точок продажів.