Напередодні прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що збирає команду для нової партії. Політик планує йти на парламентські вибори зі своєю політсилою "Українська стратегія" та відкидає будь-які варіанти об'єднання, зокрема – з "Європейською солідарністю" Петра Порошенка.

Хоча пропозиції щодо об'єднання з цієї партією були, зазначив Гройсман в ефірі телеканалу ICTV 26 травня.

Й додав, що багато політиків спілкувалися між собою щодо різних можливостей. Проте він остаточно вирішив йти на парламентські вибори самостійно.

Я вважаю, що ми просто різні, – прокоментував Гройсман можливість об'єднання з Порошенком.

"Для мене участь у виборах – це не просто бажання. Я маю чіткий погляд на те, як зробити Україну та її громадян сильнішими", – наголосив він.

Варто зазначити, що учетвер, 23 травня, у Верховній Раді України було зареєстровано заяву прем'єр-міністра Володимира Гройсмана про відставку. Про це повідомила керівник прес-служби апарату Верховної Ради Ірина Кармелюк.

"У Верховній Раді зареєстровано заяву прем'єр-міністра про відставку", – повідомила глава прес-служби. Вона нагадала, що далі президентом Зеленським має бути внесено подання на звільнення Гройсмана, але нинішній склад Кабміну буде виконувати свої обов'язки до обрання інших міністрів. Ймовірно, це станеться вже після дострокових парламентських виборів.

Варто зазначити, що олігарх Ігор Коломойський, який нещодавно повернувся в Україну, також  не підтримуватиме Блок Петра Порошенка на позачергових парламентських виборах. Про це розповів він сам.

За його словами, він симпатизує всім групам, крім БПП. Також він не заперечує, що може підтримати партію нового президента країни Володимира Зеленського "Слуга народу".

При цьому він зазначив, що якщо БПП "виживе" на майбутніх виборах до Верховної Ради, то фракція очиститься.

Також Коломойський додав, що Володимир Гройсман йому не симпатизує, але він може його підтримати. Все буде залежати від гасел партії і оточення. У той же час, він вважає, що Арсен Аваков взагалі не піде на вибори.

"А з ким Авакову йти? Гройсман незрозуміло, що там за партія, братська могила. Я думаю, Аваков знаходиться сьогодні в тому стані, що йому взагалі ні з ким не треба йти. Він сам по собі величина", – заявив олігарх.