Мер Києва Віталій Кличко востаннє бачився з президентом Володимиром Зеленським пів року тому.

Про це мер заявив в інтерв’ю “Українській правді”, відповідаючи на питання, чи спілкувався він з президентом і головою ОП про обшуки у КМДА та комунальних підприємствах столиці.

“У мене багато питань є, що стосується розвитку столиці, що стосується регіону, поточні питання. Але, на жаль, я вже майже півроку президента не бачив. І за останній тиждень такої розмови не було”, – сказав Кличко.

Також він зазначив, що вже місяць не спілкувався з головою президентського офісу Андрієм Єрмаком.

“Бачились десь місяць, може, півтора тому. На СМС не відповідає. Я розумію, що він зайнятий, багато справ, я думаю, не вистачає часу”, – сказав мер.

Водночас він визнав, що бачив Єрмака минулого тижня на відкритті синагоги-МАФу у Бабиному Яру, однак зазначив, що не спілкувався з головою ОПУ.

Також Кличко відповідаючи на питання про загострення відносин і напружені стосунки з Офісом президента заявив, що причиною цього є політична складова і питання контролю.

“Я переконаний в тому, що це політичні речі. Я вважаю, тут немає нічого персонального, виключно політика. Є таке прислів’я, ще колись Наполеон казав: “Хто контролює Париж, той контролює Францію”. Я розумію, що це все питання контролю, питання керування містом. Кожна з політичних партій намагається це робити. Місцеві вибори вже пройшли, і правляча партія отримала в Києві не першу і не другу, і не третю позицію”, – вважає мер Києва.

Крім того, напругу у відносинах Кличко вбачає і в тому, що він не є “представником цієї влади”.

Також мер Києва впевнений, що “багато речей їх дратують”.

Як приклад Кличко розповів про ситуацію з вакцинами, “коли місто сказало, що готове допомогти уряду у закупівлі вакцин”.

За словами мера Києва, це сприйняли “як перевищення повноважень Кличком”.

“Більш того, потім були розіслані листи, що єдиним контрагентом з закупівлі вакцини може виступати виключно уряд” – сказав Кличко.