Речниця Оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк закликала до інформаційної тиші, щоб Сили оборони могли найефективніше виконувати свої завдання.

За час останніх бойових дій, українські військові виявляють активність на різних напрямках фронту. На одному з недавніх брифінгів Наталія Гуменюк розповіла деталі про поточну ситуацію на лінії фронту, зокрема, щодо звітів про створення плацдарму на Дніпрі.

«Про плацдарм не йдеться, йдеться про виконання деяких окремих операцій, але для цього потрібна інформаційна тиша, щоб зберегти ті підрозділи, які виконують операції, і підготувати ту роботу, яка буде розгорнута на відповідних позиціях», — наголосила Наталія Гуменюк.

Гуменюк акцентувала увагу на тому, що інформація в мережі часто є хибною, а «експерти» можуть вводити громадськість в оману. Вона рекомендувала утримуватися від поширення неперевіреної інформації.

«Не йдеться про якісь глобальні дії, а скоріше про виконання конкретних завдань. Інформаційна тиша допоможе нашим бійцям безпечно виконувати свої завдання», — зазначила Гуменюк.

Вона також підкреслила ефективність контрбатарейної боротьби, яка допомагає ЗСУ знищувати артилерійські засоби ворога. Це створює умови для нашої армії рухатися далі по лінії фронту.

«Саме через те, що ми знищуємо артилерію з дуже великих площ, ворог змушений більше використовувати авіацію та БПЛА», — додала Гуменюк.

Нагадаємо, 21 серпня Ганна Маляр заявила, що ЗСУ зайняли ключові панівні висоти під Бахмутом Донецької області. На Лиманському та Куп’янському напрямках відбувається перегрупування у ворога, він додатково підтягує туди свої сили.

21 серпня стало відомо, що українські військові продовжують рух у районі Роботиного Запорізької області. Проте контрнаступальні дії уповільнені, оскільки російські військові мінують райони відступу.