Президент України Володимир Зеленський сьогодні має 100% шанси бути переобраним на другий термін.

Таку заяву зробив в ефірі програми “Ток-шоу №1” на телеканалі “Україна 24” народний депутат від “Слуги народу” Микита Потураєв. Нардеп підкреслив, що в нього є “добра новина, я вважаю, для України і погана для наших опонентів”.

“Зеленський, станом на сьогодні, на 100% стане знову президентом України. Що буде означати абсолютну непохитність прозахідного курсу на євроатлантичну інтеграцію, на розвиток економіки, на створення незалежної судової системи, на встановлення справедливості, на захист України від російської агресії і врешті на перемогу нашої держави і кожного з нас”, – заявив “слуга народу”.

Також, Олександр Корнієнко напередодні великої пресконференції президента Володимира Зеленського озвучив результати його роботи за два роки, заявивши, що майже третина обіцянок глави держави вже виконані, а понад половину – у процесі виконання.

За словами Корнієнка, президент нині найпопулярніший український політик, оскільки “робить або намагається робити те, що обіцяв”.

Називаючи кількість виконаних Зеленським обіцянок, Корнієнко послався на інфографіку порталу “Слово і Діло”, згідно з якою 28% обіцянок президент уже виконав, а 56% – у процесі виконання.

“Я думаю, що це дуже велика цифра для української політики і українських політиків. Зокрема, це пояснює, чому попередні президенти отримували таку недовіру в кінці терміну, не виконуючи те, що обіцяли”, – заявив нардеп.

До політичних досягнень Зеленського Корнієнко залічив створення монобільшості у парламенті, що, за його словами, дало змогу проводити реформи, а також зняття депутатської недоторканності.

Економічні досягнення, на думку влади, такі: запуск ринку землі, розблокування приватизації та нові правила в гральному бізнесі. Також Корнієнко заявив про поліпшення інвестиційного клімату та антикорупційні реформи.

Крім того, великим досягненням у партії влади вважають такі інфраструктурні проєкти, як “Велике будівництво”, що, як зазначив Корнієнко, “в умовах пандемії дали змогу досягти низького падіння ВВП порівняно з іншими країнами”.

Щодо закінчення війни, то, за словами голови “Слуги народу”, тут серйозне досягнення – перезапуск “нормандського формату” і найтриваліше припинення вогню в історії війни на Донбасі.

Також Корнієнко заявив про “відновлення справедливості” стосовно представників “п’ятої колони” в Україні, згадавши справу проти Віктора Медведчука і закриття каналів, що дезінформували населення.

Окрім того, лідер партії “Слуга народу”, народний депутат Олександр Корнієнко, в тому ж ефірі, розповів, що монобільшість у Верховній Раді присвятить найближчий рік-півтора проблемі судової реформи в Україні.

На запитання, в якому напрямку влада досягла найменше прогресу, Корнієнко відповів:

“Точно є напрямок, який нас усіх стосується, і, можливо, ми дійсно як парламент в першу чергу з цим мало попрацювали. Один крок ми сьогодні зробили – Вища рада правосуддя. В четвер у нас ціле позачергове (засідання Раді – ред.) – низка законопроектів. Сюди входить і реформа Вищої кваліфікаційної комісії. Ми маємо все зробити технічно, організаційно, щоб у країні був чесний справедливий суд, якому люди довіряють. Тому судова реформа – це наш must на найближчі рік-півтора”.