Буде також другий етап підвищення тарифів поштового зв’язку.

"Укрпошта" підвищила тарифи на доставку листів на 40% від 10 вересня 2018 року.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на оголошення в газеті "Урядовий кур'єр".

Зазначається, що підвищення тарифів відбулося відповідно до рішення Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації. Так, згідно з рішенням НКРЗІ, тарифи на послуги поштового зв'язку підвищуються в два етапи: перший від 10 вересня поточного року, другий – від 1 січня 2019 року.

Від 10 вересня підвищуються тарифи на пересилання письмової кореспонденції на 40%, зокрема за доставку непріоритетних листів вагою до 50 г – на 2 гривні. Підвищено також вартість доставки посилок без оголошеної цінності масою до 10 кг – на 3 гривні (з ПДВ), або на 30%, в межах області, на 20% – в межах України.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

Другий етап підвищення тарифів на поштові послуги передбачає підвищення тарифів на 14,3% для листів, на 15,3% на посилки без оголошеної цінності масою до 10 кг всередині області і на 11,1% – в Україні.

Відзначається, що тарифи на пересилання міжнародної кореспонденції та міжнародних посилок, а також тарифи на додаткові послуги при пересиланні відправлень в рамках послуги "Укрпошта Стандарт" не змінюються.

Нагадаємо, експерти спрогнозували, наскільки здорожчає хліб. Одна з головних причин росту цін – дефіцит пшениці 2-го і 3-го сортів, яку використовують для виробництва борошна.