Президент України Володимир Зеленський заявив, що українським олігархам потрібно готуватися до роботи у «новому форматі». Як приклад він навів Пінчука і Ахметова, на черзі – Коломойський.

Про це Зеленський розповів у інтерв’ю «Відверто з президентом» для телеканалів.

"Це нормальний формат роботи з олігархами. Вони повинні багато грошей, які вони різними шляхами заробили, і на яких немає криміналу (бо якщо є кримінал, то будемо саджати), інвестувати і вкладати в Україну. І будуть нові правила, всі повинні платити податки. І вони знають, що ми їм не дамо бути монополістами. Від чогось доведеться відмовлятися їм, вони всі вже про це знають", — Володимир Зеленський, Президент України.

Так, Зеленський розповів про свою зустріч із Рінатом Ахметовим, під час якої тому було повідомлено про скасування формули «Роттердам +», і що на кожного олігарха «буде велике фінансове навантаження».

"Ахметов купив 200 «швидких» для дитячих лікарень. І будемо йому презентувати інвестиційний документ, щоб він вкладав (хоча він про це ще не знає) великі гроші в медицину, і вкладав в інфраструктуру Донбасу", — Володимир Зеленський, Президент України.

Що стосується Віктора Пінчука, то за словами Зеленського, він «забезпечить уже зараз» квартирами 24 сім’ї полонених моряків, і далі опікуватиметься проблемами соціальної допомоги всіх військовослужбовців. Також Ігор Коломойський буде вкладати «дуже великі гроші в інфраструктуру Донбасу, але він про це ще не знає».

Також, Президент України Володимир Зеленський заявив, що в українській політиці взагалі нікому не можна довіряти.

Про це він розповів в інтерв’ю, яке було опубліковане на Youtube-каналі Зе!Президент.

"Я думав, що нікому не можна вірити. А відбулося так, що більше, ніж нікому. Тобто зовсім немає людей, яким можна довіряти. Крім нашого вузького кола. Всі брешуть. Всі беруть хабарі. Всі крадуть. І при цьому з посмішкою на обличчі. Тобто цинізм вищого рівня", – заявив Зеленський.

За його словами, сам він хоче зробити щось, аби гідно увійти в історію і щоб його та його команду поважали люди.

"Хочеться зробити щось, хочеться чесно увійти в історію. Я б хотів, щоб наша команда увійшла в історію, я хотів, щоб всі нас поважали, бо немає жодної команди президента за всі 30 років, котрих люди, якби впізнавали на вулицях, раділи і дуже поважали. Такого ще прикладу не було. Дуже хочеться, щоб ми були першими", – зазначив президент.