Шоумен, кандидат у президенти України Володимир Зеленський заявив, що перше, що зробить, ставши главою держави, спробує домовитися з російською стороною про припинення вогню на Донбасі.

"Перш за все я хочу, щоб перестали стріляти. Ось ці домовленості, я думаю, не дуже складні. Мені здається, що можна домовитися. Перше – перестати вбивати. Це важливо – зберегти наших людей", — сказав він в інтерв'ю "УП".

При цьому кандидат у президенти робить ставку на Мінські домовленості.

"Звичайно, я б дуже хотів, щоб вони працювали. Я б хотів додати до Мінських домовленостей, може бути, ще трохи, може бути, переформатувати це коло, може, залучити ще інші західні країни… Треба їх якось коригувати, треба їх розвивати, сильніше... " – пояснив він.

При цьому Зеленський відкинув будь-які пропозиції про амністію бойовиків на Донбасі: "Вони вбивали наших людей. Що значить підете? Я взагалі проти того, щоб нам, незалежній країні, говорили: "Значить так, повна амністія". Звичайно, ніхто на це не піде! У нас є своя країна, вона незалежна. Тому треба все робити максимально, щоб повернути всі території".

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Шоумен, однак, підкреслив, що швидко це питання не вирішиться.

"Напевно, не швидко, але у нас є варіант – зупинити стрілянину. Домовитися про це можна? Можна. Тому що ніхто не хоче, щоб люди гинули. Думаю, про це домовимося. А потім піднімемо нашу країну", – сказав Зеленський.