Вранці у вівторок українська армія завдала удару по російських окупантах у центрі міста Токмака. Це сталось приблизно о 8 ранку, 28 листопада. Потужний вибух сколихнув окупований Токмак.

Про нього почали писати жителі міста в Мережі. Незабаром інформацію підтвердив і мер Мелітополя Іван Федоров на своєму каналі в Telegram.

За його даними, вибух був таким сильним, що його почули в усіх районах міста.  Відомо також, що за кілька хвилин до прильотів у Токмаку відключилася електрика. А електрика необхідна для живлення систем ППО. Можливо, відключивши окупантам світло, ЗСУ паралізували їхню протиповітряну оборону, що й дало змогу успішно завдати удару.

Пізніше Федоров повідомив, що під удар потрапила будівля в центрі Токмака, яку використовували у своїх цілях російські війська.

«Гарячі привіти» від ЗСУ приймали окупанти в прифронтовому Токмаку… Після вибухів росіяни забігали — евакуювали поранених військових і речі», — повідомив очільник міста.

Зазначимо, що точні втрати росіян під час цього удару поки невідомі. Окупаційна «влада», як завжди приховує цю інформацію.

Як відомо, в окупованих Мелітополі та Токмаку періодично повідомляють про вибухи. Ці міста — стратегічні цілі ЗСУ під час контрнаступу на півдні України для перерізання сухопутного коридору між Росією та окупованим Кримом. Крім того, на окупованій території активно працюють партизани, там уже неодноразово лунали вибухи, і були ліквідовані різні об’єкти супротивника.