З’явилася інформація про майбутнє звільнення Олени Бабак, міністра розвитку громад і територій.

Як повідомляє “Главком”, найближчим часом Кабінет міністрів “попросить” колегу покинути посаду. Відомо, що в пресі давно ходять чутки про те, що деякі члени уряду скоро будуть звільнені зі своїх посад, однак більшість експертів сходяться в тому, що головним кандидатом на “вийдіть” є Олена Бабак. Офіційна і основна причина – невідповідність займаної посади.

Справа в тому, що незважаючи на короткий термін перебування на своєму посту, чиновниця вже встигла побувати в епіцентрах багатьох скандалів, що стосуються корупції на найвищому рівні. Олена Бабак після приходу в міністерство декларувала готовність швидкої роботи по децентралізації та діджіталізаціі, проте незабаром з’ясувалося, що в цих сферах до сих пір нічого не було зроблено. Пов’язано це з тим, що Бабак всю увага сконцентрувала на більш “прибуткових задачах” – на будівництві і забудовах.

У цих питаннях міністр розбирається досить слабо, тому довелося шукати помічників. Одним з таких виявився Олексій Кудрявцев, репутація якого викликає безліч питань. Довгий час Бабак билася за його повернення “у велику політику”, однак після безлічі скандалів відмовилася від цієї ідеї. Тому на посаді заступника Бабак бачила “людина Кудрявцева” – Олександра Строкача. Але і йому не вдалося зайняти почесне крісло через безліч скандалів і інтриг раніше.

Тому відносини між Бабак і Гончаруком досить натягнуті, а сам прем’єр перервав особисті зв’язки з міністром.

Однак експерти стверджують, що звільнення Бабак пройде по-тихому і непомітно, адже приводів для гучних відставок у Кабміні в найближчому часі буде більш ніж достатньо.