Президент США Дональд Трамп та президент України Володимир Зеленський зустрінуться наступного тижня на під час проведення Генеральної асамблеї ООН в Нью-Йорку, повідомила Служба віце-президента США Майка Пенса.

23-26 вересня Володимир Зеленський проведе двосторонні переговори із Трампом.

Президент України Володимир Зеленський в межах робочої поїздки до США проведе двосторонню зустріч з Дональдом Трампом у Нью-Йорку.

Пенс та Зеленський обговорили підготовку до цієї зустрічі у телефонній розмові 18 вересня.

Під час розмови, віце-президент США “високо оцінив дії адміністрації президента Зеленського з подолання корупції шляхом прийняття реформ на законодавчому рівні”, йдеться в повідомленні США.

Пенс також наголосив на не похильній підтримці США суверенітету та територіальної цілісності України.

23-26 вересня Володимир Зеленський візьме участь у 74-й сесії генеральної Асамблеї ООН, яка відбудеться у США.

У межах даної робочої поїздки Зеленський не лише виступить із промовою під час дебатів на сесій, а й проведе ряд двосторонніх зустрічей.

Прес-служба Офісу Президента офіційно підтвердила, що крім інших зустрічей, відбудеться також і зустріч із чинним президентом США.

Про що йтиме мова під час даних переговорів наразі не відомо, офіційні заяви з цього приводу відсутні.

Раніше два президенти планували зустрітись у Варшаві під час урочистостей з нагоди вшанування пам’яті жертв Другої світової війни, однак Трамп скасував свою подорож до Польщі, через ураган “Доріан”, що насувався на США.

Тоді президент США заявив, що лишається у країні, щоб “гарантувати, що всі ресурси уряду будуть зосереджені на [протидії] шторму, що насувається”.