Народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Світлана Заліщук купила квартиру без корупційної складової. Про це повідомив прес-центр НАБУ. У той же час Управління аналітики та обробки інформації відомства знайшло неточності в декларації політика.

"По-перше, народний депутат вказала придбану в 2014 році квартиру в декларації за 2013 рік. По-друге, цивільного чоловіка Світлана Заліщук вказала в декларації тільки за 2015 рік", – повідомляє прес-центр НАБУ, передає Корупція.Інфо.

НАБУ не бачить обставин для того, щоб відкривати кримінальну справу з приводу покупки квартири. У доповіді сказано, що доходи народного депутата Світлани Заліщук за даними ДФС в період з 2011 по 2014 роки включно сукупно склали 922 848 грн, а квартиру в Києві вона придбала в 2014 році до моменту обрання народним депутатом разом зі своїм цивільним чоловіком – керівником офісу Ради Європи в Україні Мортеном Енбергом.

"Кошти в сумі 36 тисяч доларів надійшли від народного депутата, інше з вартості квартири – сплачено за рахунок її цивільного чоловіка", – йдеться в повідомленні.