У Києві з нагоди 28-ї річниці Незалежності України проходять святкові заходи за участю президента України Володимира Зеленського.

Урочиста частина розпочалася на Алеї Героїв Небесної сотні біля Октябрського палацу з вшанування пам’яті загиблих за свободу України, оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання, пролунали сто ударів дзвону.

Навколо президента України з дружиною розмістили кілька сотень дітей і підлітків у білому, до їхнього верхнього одягу було прикріплено стрічки у кольорах українського прапора, в руках вони тримали букети квітів.

Під час короткої ходи Алеєю президент України з дружиною поклали квіти до пам’ятника героям.

На алеї представлено художні інсталяції у вигляді щитів “Беркута” – їх діти під час ходи президента почали розмальовувати долонями у жовто-сині кольори, та пожежної машини з брандспойтом, яку використовували правоохоронці під час подій на Майдані.

На Майдані пролунав гімн України, який виконали оркестри і відомі музиканти, в т.ч. український композитор Мирослав Скорик – на фортепіано, яке встановили на Хрещатику, співачки Аліна Паш та Тіна Кароль.

Український композитор Мирослав Скорик виконує гімн України на фортепіано, яке встановили просто на Майдані

Навпроти сцени, встановленої біля стели Незалежності, з якою виступив Зеленський, розмістилися глядачі.