Ukraine's Foreign Minister Klimkin gestures during a news conference with U.S. Secretary of State Kerry at the State Department in Washington

Питання Криму не закрите для міжнародного співтовариства, його окупацію РФ міжнародне співтовариство ніколи не визнає.
Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін агентству "Інтерфакс-Україна", коментуючи заяву глави МЗС РФ Сергія Лаврова про те, що питання з Кримом нібито закрите, передає Корупція.Інфо.

"Жодна держава, для якої права людини, міжнародне право та міжнародна безпека не порожні слова, ніколи не визнає російської окупації Криму і ті злочинні рішення, які прийняла Російська Федерація", – сказав Клімкін.

За словами українського міністра, дії РФ спрямовані на ізоляцію півострова і його жителів."Росія закрила Крим світу. Росія також закрила Крим для тих жителів півострова, які хочуть жити на рідній землі в умовах свободи і процвітання. І щоб над ними не знущалася окупаційна влада, забираючи останні цивільні права і позбавляючи надії на гідне життя", – сказав він.

Крім того, Клімкін вважає пропозицію російської сторони про створення групи парламентаріїв з ЄС, США та України для обговорення ситуації на Донбасі доцільною тільки в разі, якщо РФ буде готова покинути Крим і Донбас.

"Думаю, ПА ОБСЄ, так само як і ПАРЄ, більш ніж чітко продемонструвала свою позицію щодо дій Росії. Запропонований моїм колегою діалог можливий, якщо в його рамках російські парламентарії готові обговорювати питання виведення з території України регулярних російських військ, припинення поставок зброї терористам, відновлення контролю України над кордоном з Росією, а також впливати на російське керівництво, щоб воно припинило агресію проти нашої держави", – підкреслив Клімкін.

Як відомо, 9 липня на брифінгу в ході самітів БРІКС і ШОС глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що Росія вже "закрила" питання Криму.