kasko

Своїм рішенням суд зобов'язав Національне антикорупційне бюро внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань повідомлення про кримінальне правопорушення, вчинене Каськом.

Цю інформацію виданню "Цензор.НЕТ" підтвердив сам Ігор Луценко, передає Корупція Інфо

"Так, дійсно, Солом'янський райсуд задовольнив відповідну скаргу. Тому що НАБУ взагалі не хотіло цим займатися в порушення закону. Я оскаржив їх позицію, і ось ніби як суд на моєму боці, хоча я ще не бачив письмового рішення – чекаю. Воно ніби завтра повинно бути", – повідомив Луценко.Члени конкурсної комісії з обрання антикорупційного прокурора в листопада 2015 року відмовилися голосувати за кандидатуру Каська на цю посаду після появи інформації про махінації прокурора з квартирами.

Нагадаємо, що народний депутат Ігор Луценко ("Батьківщина") вже звертався із запитом до генпрокурора Віктора Шокіна, в якому просив перевірити законність набуття заступником генпрокурора Віталієм Каськом і членами його сім'ї прав на нерухоме майно.

Луценко неодноразово вимагав розслідувати отримання заступником Генпрокурора Віталієм Каськом двох службових квартир та земельної ділянки, які потім були незаконно приватизовані, і притягнути його до відповідальності.

Генеральний прокурор України Віктор Шокін заявляв, що перерозподілить функціональні обов'язки між своїми заступниками.  Управління з розслідування корупційних злочинів, вчинених службовими особами, які займають особливо відповідальне становище, планували передати під безпосереднє керівництво заступнику генерального прокурора Віталію Касько.‡агрузка...