Президент України Володимир Зеленський під час своєї промови на на пленарному засіданні 75-ї сесії Генасамблеї ООН позначив всі больові точки і не припустив прийняття компромісних рішень.

Про це в ефірі телеканалу “Україна 24” заявив глава виконавчого комітету Національної ради реформ Михайло Саакашвілі.

“Я уважно послухав виступ Зеленського. Він був дуже гідним і практично бездоганним. Тому що не тільки всі больові точки він позначив, але я не вловив жодного компромісу, зокрема щодо країни-агресора”, – заявив Саакашвілі в “ТОК-ШОУ №1”.

Голова виконкому Ради реформ нагадав також, що від Зеленського “була конкретна пропозиція щодо утворення Центру проти дезінформації в Україні”.

“В України божевільний потенціал це зробити, якщо правильно робити. І треба робити, тому що ці щупальці проникли глибоко в український інформаційний простір. Україна не просто світ захищає. Україна захищає себе, тому що йде отруєння громадської думки, зокрема, відверто відкритою нахабною пропагандою, яка нас оточує з усіх боків. І те, що президент на це реагує – це правильно. Мені здається, набагато раніше треба було реагувати”, – зазначив Саакашвілі.

Нагадаємо, що ввечері 23 вересня Президент України Володимир Зеленський виступив під час онлайн засідання Генеральної Асамблеї ООН