Міністр із питань житлово-комунального господарства України у 2007–2010 роках Олексій Кучеренко в ефірі програми "БАЦМАН" головного редактора видання "ГОРДОН" Олесі Бацман на каналі "112 Україна" розповів про свої доходи, передає Корупція.Інфо

За словами Кучеренка, він був би дуже багатою людиною, якби не пішов у політику.

"Якби я не пішов у політику, був би дуже багатою людиною. На жаль, у 1998 році, після виборів у Василівському окрузі Запорізької області, мене переклинило. Я побачив злидні, голод і холод. Закинув свої бізнес-справи. Шкодую про це чи ні? Я вам не скажу поки що", – сказав колишній міністр.

Кучеренко додав, що зараз його статки не обчислюються мільйонами доларів.

Популярне: "Всіх застрелимо, задушимо… всіх, хто…": Міністр МВС зробив скандальну заяву

"Мені вистачає доходу, щоб я сьогодні утримував свою сім'ю, дітей і не клянчив, не ходив торгуватися з "Київенерго" та іншими монополістами. Звичайно, хотів би багато чого, звичайно, мені не вистачає. Хотів би, щоб діти навчалися, вкладав би більше в їхню освіту", – додав він.

За словами Кучеренка, його діти здобувають освіту в Україні.

"А де ще вони повинні вчитися? Не в Англії так точно! Коли мені мої президенти і прем'єри починають щось розповідати про медицину, освіту – а я знаю, де їхні діти і дружини живуть, лікуються та навчаються, – я їм, як Станіславський, кажу: "Не вірю!" – сказав екс-міністр.

Кучеренко обіймав посаду міністра з питань ЖКГ із 18 листопада 2007 року до 11 березня 2010 року в уряді Юлії Тимошенко.