На пляжі селища Урзуф під Маріуполем помер чоловік, не дочекавшись рятувальників і медиків. "Швидка" їхала близько години. В цей час чоловіка намагалися врятувати відпочивальники. Про це повідомив свідок події Андрій Кімченко, передає Корупція.Інфо

Кімченко розповів, чоловікові стало зле, коли він вийшов із моря. Самостійно він вибрався з води чи його винесло хвилею – ніхто не бачив: люди звернули увагу, що на березі лежить чоловік, підійшли перевірити, чи все гаразд , і побачили, що потерпілий захлинається, з рота йде піна.

Кімченко вважає, що став свідком недбалості.

Популярне: "Всіх застрелимо, задушимо… всіх, хто…": Міністр МВС зробив скандальну заяву
"На весь величезний пляж немає жодного рятувальника, ані медика. "Швидка" приїхала більш ніж через годину, до цього ми півгодини намагалися врятувати чоловіка. Поліція приїхала і якимсь грандіозним способом, не підходячи до людини, визначила, що він труп. Я просив підійти, помацати, подивитися, а вони, мовляв, і так все зрозуміло. Машина швидкої допомоги приїхала, каже "труп", хоча чоловік вже під простирадлом лежав, його відпочивальники накрили. На пляжі в Урзуфі відпочивати не можна, більше я сюди не приїду … Близько години дзвонили в "швидку", а то й більше, чекали. Нікого немає, ані "швидкої", ані поліції … А чоловік годину вмирав, поки не посинів", – розповів Кімченко.

Він уточнив, що труп пролежав на пляжі ще чотири години біля відпочивальників.‡агрузка...