Тільки вчора, 2 січня, в Мережі з’явилася інформація, що п’ятий президент України Петро Порошенко вирушив святкувати Новий рік в одну з найдорожчих країн в світі – Катар.

Як повідомили журналісти “Страни” подружжя Порошенків сіли на рейсовий літак, що прямував в Катар. Як відомо, це – держава на Близькому Сході і великий транспортний вузол між Європою і островами в Індійському океані. Судячи з усього, сімейство колишнього українського лідера вирушило у відпустку до блакитного узбережжя на всі новорічні свята.

Сьогодні ж юрист Андрій Портнов у себе в телеграм-каналі повідомив подробиці відпустки Порошенка.

“Друзі, повідомляю, що в ці хвилини той хто не з’являється на допити і проходить по справах про мародерство, державній зраді і відмиванні злочинних доходів в офшорах Порошенко перебуває на 60-метровій яхті KATINA, що стоїть на якорі поблизу Сейшельських островів, куди він прибув після пересадки з рейсу Київ-Доха (Катар).

Фешенебельна яхта KATINA ходить під прапором Маршаллових островів, а вартість її оренди в цей сезон з урахуванням палива складає близько 350-380 тисяч доларів на тиждень.

Кожен з вас може в режимі он-лайн спостерігати за точною широтою і довготою руху яхти, її точними реквізитами, місцями пересування і зупинками. Для цього закачайте в AppStore програму MarineTraffic і введіть найменування KATINA.

У кого є фінансові можливості і питання до фігуранта, а також ті, хто перебуває в регіоні Сейшельських островів, будь ласка, за винагороду зробіть фото і відео фігуранта і мешканців яхти. Витрати на покупку дрона і інших засобів фіксації я беру на себе”, – написав Портнов.

Також він зазначив, що якщо це неправда Порошенко завжди може це спростувати.

“Якщо це не так, у фігуранта є десятки технічних можливостей спростувати мої слова і довести зворотне, надіславши фото з закарпатського села”, – додав юрист і прикріпив до свого посту кілька знімків яхти з Мережі, щоб люди розуміли про що йдеться.

Це вам не відпочинок в Карпатах і навіть не на Мальдівах.