заступник

Заступник глави Адміністрації президента України Андрій Таранов заявив, що кандидат на посаду голови СБУ визначений і, що новий керівник СБУ буде в змозі забезпечити діяльність служби і належний контроль.

Про це він сказав в інтерв'ю "5-му каналу", передає Корупція.Інфо

"Два заступника голови СБУ, які сьогодні були призначені генерал Маліков і генерал Фролов, це люди, які мають, по-перше, великий досвід проведення контррозвідувальних заходів, антитерористичних в зоні АТО. Генерал Маліков особисто провів у зоні АТО, починаючи з квітня минулого року, практично незмінно, і має великий авторитет, великий досвід керування спецслужбою, саме в зоні АТО", – заявив Таранов.Таранов зазначив, що таке призначення підкреслює, що на будь-які генеральські посади будуть призначатися виключно ті люди, які мають досвід проведення антитерористичної операції.
За його словами, згідно з указом Президента України, керувати Антитерористичним центром у зоні АТО буде один із заступників голови Служби безпеки. А антитерористичною операцією буде керувати начальник Генерального штабу.
Формування штату заступників, коли ще не призначений глава СБУ, на його думку, не є дивним.

"Війна не може чекати моменту, коли буде призначений голова СБУ. Мені пропозицію не надходило. Голова СБУ призначається за поданням президента та рішенням парламенту. Я дуже сподіваюся, що парламент ухвалить позитивне рішення щодо призначення голови СБУ. Я думаю, кандидатура визначена, і вона буде в стані забезпечити контроль та діяльність СБУ. Я хочу сказати, що настав час оновлення СБУ. Як я говорив, рішеннями Президента на посади призначаються люди, які довели свою здатність у зоні АТО. Тобто, сьогоднішній приклад показує, що призначаються люди, які мають досвід проведення АТО", – зазначив Таранов.
 

Раніше Порошенко призначив Остафійчука начальником Головного слідчого управління СБУ.