рошен

Кондитерська компанія Roshen, яка належить президентові України Петру Порошенку, зареєструвалася в Польщі і планує протягом п'яти років потрапити в п'ятірку лідерів ринку солодощів країни.

Як пише польське видання Puls Biznesu, у новій "дочці" були відкриті вакансії, зокрема, спеціаліста з обслуговування клієнтів, регіонального менеджера з продажу, торгового представника, а також бухгалтера-аналітика.

"Протягом п'яти років хочемо стати одним з найбільших гравців на польському ринку. Уважно дивимося, як тут працюють Wawel Wedel, Colian i Mieszko", – заявив виданню керівник відділу Roshen Europe в Польщі Артур Мартинюк.

Водночас, як зазначив директор з маркетингу та продажу компанії Lotte Wedel в Польщі Мацей Герман, вихід на польський ринок солодощів з маркою, яку споживачі практично не знають, це дуже дорогий процес, який вимагає багато часу.

"Польща – це конкурентний ринок з сильними національними та міжнародними марками. Багато чого буде залежати від рівня фінансових інвестицій і портфеля продуктів", – додав він.

Як відомо, російська влада заарештувала майно липецької фабрики Порошенко в квітні 2015 року. Водночас президент заявив, що продаж Липецької кондитерської фабрики ускладнений тим, що російська влада наклала арешт на майно.

Новину передає Корупція.Інфо з посиланням на тсн.ua