Біда політиків України полягає в тому, що негативні вчинки політиків суспільство пам’ятає значно краще, ніж значні досягнення. Відтак, ані будівництво сильної армії, ані безвіз у суспільній свідомості не переможуть Мальдіви.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту висловив журналіст Сергій Щербина.

Він пожартував, що коли б рейтинги та антирейтинги в плані довіри до кандидата конвертувались у реальні електоральні результати, то Президентом України був би Патріарх Київський Філарет, а прем’єром – Семен Полторак.

«Але це так не працює. У нас все одно голосуватимуть за особистості. З точки зору соціології, найбільш виграшна позиція сьогодні у Юлії Тимошенко. Але питання в тому, чи зможе вона цей рейтинг утримати. Так само велике питання, чи продовжить валитись рейтинг Петра Порошенка, як це було протягом останніх місяців», – підкреслив експерт.

Він переконаний, що в Україні прийнято, що надана послуга не вважається послугою, а попередні заслуги не вважаються заслугами. Мовляв, жодні заслуги Президента у підсвідомості громадян не переважать Мальдіви.

«Ні будівництво армії, ні безвіз, ні будь-що інше у суспільній свідомості не переможуть Мальдіви. Мабуть, доволі дивно виглядає в очікуванні передвиборчої кампанії їздити так відпочивати, але суспільство думає саме так», – каже Сергій Щербина.

Окрім цього він відповів на запитання ведучих, чи не можна перед виборами знайти такі ж Мальдіви у будь-кого іншого з учасників президентської гонки.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

«Я думаю, що Тимошенко в цьому плані буде обережною. Будь-який кандидат повинен бути обережним. Взагалі, будь-який кандидат перед виборами повинен їхати в Трускавець. Це нормально з політтехнологічної точки зору – на Мальдіви можна з’їздити потім», – іронізує журналіст.

На його думку, якщо продовжуватимуть траплятись такі проколи Петра Порошенка, то рейтинг його підтримки буде відчутно зменшуватися. Натомість сам Президент досі не заявив про свою участь у майбутніх виборах.

«Все залежатиме від осінньої соціології. Якщо там буде 5-6 місце, то немає причин іти на вибори. В цьому є певна логіка. Тим паче, я точно знаю, що частина його оточення сповідує таку ж логіку. А штаби формують собі всі. Насправді, сьогодні це коштує копійки», – заявив фахівець.