В неділю, 17 березня, на Михайлівській площі в центрі Києва під час мітингу кандидата в президенти України Петра Порошенка відбулись сутички між опонентами, поліція затримала чоловіка.

Як повідомляє РБК-Україна на зустріч прийшли активісти з плакатами Де відрубані руки? (йдеться про корупціонерів, які обкрадали оборонку – ред.).  Під час виступу Петра Порошенка почали вигукувати: Ганьба!

Люди з іншого боку, які прийшли підтримувати президента Порошенка, відповіли агресією щодо активістів.

Крім того, невідомі особи, які стояли позаду, порвали плакат активістів та спричинили сутички, в мережі повідомляють, що цих молодих людей, вже не одноразово помічали на ріхних агітація та акціях Гаранта та вже охрестили їх "тітушками".

В свою чергу, поліцейські стали між прихильниками президента і його опонентами, щоб зупинити конфлікт. В цей час Порошенко продовжував виступати на сцені.

Варто зазначити, що двоє людей були затримані під час мітингу президента України Петра Порошенка на Михайлівській площі в Києві.

В одного з чоловіків вилучили телескопічну палицю, кримінальне провадження розпочате за статтею про незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами.

Іншого чоловіка затримали після штовханини з активістами. Стосовно нього складуть протокол про адміністративне правопорушення за статтею про адміністративне хуліганство.

Наразі ж мережа активно обговорює "тур" Гаранта, який розпочався не зовсім вдало і в такому ж темпі просувається. 

В Ковелі, люди півтори години мерзли, очікуючи Порошенка. Зігрівали їх тітушки, які виривали всі плакати, які були проти президента

В Луцьку, до приїзду Президента розгорнули банери “Порошенку — перший строк замість другого терміну”.

А от, на Закарпатті місцевий житель подякував Порошенку за бідність, на що той порадив пенсіонеру мати совість

Відео з інцидентом опублікував Руслан Рацин на своїй сторінці в Facebook.

Пенсіонер на відео сказав: “Спасибі за бідність, Петро Олексійович!”.

Президент спочатку ігнорував чоловіка, проте згодом відповів, що “не за бідність, а за боротьбу з бідністю”.

“Ви нас довели до цієї бідності”, – сказав йому пенсіонер.

“Якщо ви пенсіонер, то ви маєте совість мати”, – відповів Порошенко.

Що очікувати в наступному місці, адже незадоволених все більше і більше.