Ігор Клименко — міністр внутрішніх справ розповів, як проходять засідання Ставки Верховного головнокомандувача.

Він заявив, що іноді бувають жорсткі розмови.

«Президент збирає у визначеному місці членів Ставки. Ми заслуховуємо командирів, які перебувають на місцях, по бойових діях, які відбуваються, щодо наших позицій, які завдання плануються на найближчий час», — каже Клименко.

За його словами президент заслуховує також питання логістичного і бойового забезпечення.

«Всі проблеми, які є актуальними, там обговорюються. Наприклад, після того, як росіяни масовано нас починають обстрілювати, ми розбираємося, де наші помилки, де сильні сторони», — розповів Клименко.

Окрім цього, за його словами, для доповідей можуть бути запрошені командувачі різних родів військ.

«Деколи там буває достатньо жорстка розмова, тому що всі люди військові, і ми знаходимося у військовому стані. І для того, щоб розуміти, що відбувається на лінії фронту, президенту необхідно це все чути», — зауважив він.

Після закінчення кожного засідання виходить розпорядження Ставки Верховного головнокомандувача, де кожен її член отримує відповідне завдання.

Клименко наголосив, що плануванням операцій займається воєнний кабінет. Безпосередньо перед самим плануванням президент визначає, хто в цьому кабінеті буде знаходитися.

За його словами, на Ставці можуть обговорювати проблеми з мобілізацією, розглядати питання діяльності обласних військкоматів та ін.

Водночас Клименко не відповів на питання, чи озвучувались там плани, наприклад, коли може закінчитися війна.

Пряма мова: «Я про це не буду говорити. Засідання Ставки – це закрите засідання, і ця інформація є закритою».