Помер український політик, народний депутат Верховної Ради VIII скликання від БПП Анатолій Матвієнко.

Про це повідомив народний депутат від фракції “Європейська солідарність” Микола Княжицький у Facebook.

“Помер Анатолій Сергійович Матвієнко. Він завжди був патріотом і справжнім українцем, у незалежній Україні завжди був одним з лідерів національно- демократичних сил. Анатолій Матвієнко любив і підтримував українську культуру, історичні дослідження. У нього зажди була мрія об‘єднати українські церкви, бачити Україну сильною і соборною”, – зазначив він.Дмитро Разумков висловив співчуття у зв’язку зі смертю українського політика, народного депутата кількох попередніх скликань Анатолія Матвієнка.

“Із глибоким сумом сприйняв звістку, що на 67-му році пішов з життя український політик, справжній патріот і народний депутат України шести скликань Анатолій Сергійович Матвієнко. Понад 10 років свого життя він присвятив роботі у єдиному законодавчому органі та розбудові нашої країни. Світла пам’ять про Анатолія Матвієнка назавжди збережеться у серцях усіх, хто його знав і поважав”, – зазначив Разумков.

Від імені Верховної Ради та всього депутатського корпусу спікер висловив щирі співчуття рідним, близьким і колегам Анатолія Матвієнка.

Анатолій Матвієнко народився 22 березня 1953 року на Вінниччині.

Був народним депутатом шести скликань.

У квітні – вересні 2005 року очолював Раду міністрів АР Крим.