Главу харківського осередку “ОТЗЖ” Андрія Лесика облили зеленкою під час акції протесту в Харкові.

Як повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на облуправління поліції говориться, що в Холодногірському районі проходила громадська акція проти закриття пологового будинку в зв’язку з припиненням його фінансування.

На ній троє молодих людей “порушили громадський порядок” і облили 39-річного чоловіка. Порушників доставили у відділення поліції, де на них склали адміністративний протокол про дрібне хуліганство (ст. 173 Кодексу про адміністративні правопорушення). Санкція статті передбачає до 15 діб арешту.Нагадаємо, що Лесик з 2010 по 2015 був депутатом Харківської міської ради 6-го скликання, з 2015-го – депутатом міськради 7-го скликання, членом фракції “Відродження”, очолюючи при цьому місцевий територіальний рада руху “Український вибір” Віктора Медведчука. Навесні 2016 року Лесика позбавили повноважень, і його місце зайняв інший депутат.

На нього було заведено справу про сепаратизм. У публічних виступах він закликав громадян блокувати транспортні розв’язки з метою перешкоджання пересуванню по місту військових і поліції, провести незаконний референдум, не підкорятися законній державної влади.