У Києві невідомі побили заступника головного лікаря Національного інституту раку Анатолія Шудрака. Зловмисники напали на нього зі спини і завдали кілька ударів в голову. За попередніми даними, били лікаря, застосовуючи кастет. Все відбувалося перед головним входом в медустанову.

Про це на своїй сторінці в соцмережі написав головлікар Національного інституту раку, відомий онколог Андрій Безносенко.

“Національний інститут раку бачив багато, але ніхто не очікував, що в 8 ранку, коли пацієнти і лікарі входять в клініку, перед головним входом відбувається напад на лікаря, мого заступника з хірургічної частини, доктора медичних наук, заслуженого лікаря України та лауреата Державної премії Анатолій Шудрака, який в 2010-15 роках працював головним військовим хірургом Міністерства оборони і майже рік, з самого початку війни, провів в зоні АТО “, – повідомив Безносенко і додав, що напад точно нагадує той, жертвою якого став він сам.

Також головлікар Національного інституту раку припустив, що у обох нападів були одні й ті ж замовники. А причиною стала причетність його зама до комісії, яка виявила в медустанові багатомільйонну недостачу.