У 2014 році колишній помічник президента Росії Владислав Сурков і Віктор Медведчук обговорювали поставки електроенергії в захоплений Крим та обмін полоненими на Донбасі.

Аудіозапис розмови, під час якої обговорювалися ці питання, отримало у своє розпорядження і оприлюднило видання Цензор.НЕТ.

Увага! Ненормативна лексика!

Зокрема, Медведчук і Сурков говорять про схему поставок електроенергії, в якій задіяні російська “Інтер РАО” і її структури на окупованому півострові.

Крім того, вони обговорюють обмін полоненими. Говориться про різночитання в кількості полонених. Сурков називає проросійських терористів на Донбасі “ці наші там підопічні” й обіцяє допомогти з обміном.

Як відмітив політичний експерт Юрій Романенко, з розмови Медведчука з Сурковим чітко випливає, що Порошенко був в постійному контакті з Кремлем, зокрема, як вони домовляються про постачання електроенергії до Криму. Про це він написав у своєму телеграм-каналі.

“А ось ця прослушка СБУ повністю підтверджує те, що я говорив про те, що Медведчук і Порошенко ведуть одну гру. Уважно послухайте. Тут кримінальну справу можна відразу заводити. Бо з розмови Медведчука з Сурковим чітко випливає, що Порошенко був в постійному контакті з Кремлем, як вони домовляються про постачання електроенергії до Криму. Ось це і є реальна політика. Але ви біжіть по свистку “бюджет патріотів”, вони ще над вашою кров’ю бридко посміються”.