Активіст Сергій Стерненко заявив, що йому відмовили в ознайомленні з іншою частиною матеріалів у справі про напад в 2018 році і готуються оголосити про підозру протягом наступних двох тижнів.

«Вчора я отримав лист з постановою, якою прокурор Бозовуляк (той самий ручний прокурор Венедиктової, якого нещодавно призначили в моєму провадженні старшим групи прокурорів) абсолютно невмотивовано (без будь-якого обґрунтування) відмовив мені як потерпілому в ознайомленні з матеріалами», – пише Стерненко в Facebook.

За його словами, в повідомленні про підозру нападаючим прокурор і слідчий нібито навмисно не вказали частина поранень, які отримав активіст, і поранень нападника Івана Кузнєцова. Клопотання про зміну підозр було відхилено.

«І я знаю чому так. Тому що прокурор Бозовуляк зараз фабрикує проти мене звинувачення і хоче вписати в повідомлення мені про підозру вигадану Портновим і Аваковим версію про те, що я нібито напав на свого нападника і що нібито я сам собі розрізав руку спеціально », – стверджує Стерненко.

Активіст додав, що прокурор призначив різні експертизи і вже заздалегідь вважає його винним в умисному вбивстві. У зв’язку з цим Стерненко подав до суду заяву про відвід Бозовуляка.

«Повідомити про підозру Бозовуляк за вказівкою від Венедиктової хоче протягом наступних двох тижнів. Очевидно, що згоду на це давали в Офісі президента. І очевидно, що класти президент, глава СБУ і генпрокурор хотіли на наші права », – підсумував активіст.