Військовий експерт Михайло Самусь заявив, що українські війська після звільнення тимчасово окупованої Херсонщини зафіксують лінію фронту і зможуть приділити увагу іншим напрямкам, зокрема зосередяться на деокупації Криму.

Про це він сказав в ефірі телемарафону.

“Українська армія продовжує активні наступальні дії. Причому тут треба розділяти підготовчі операції, які формують противника, поле бою, умови для проведення рішучої операції, і власне рішучі операції. І ми можемо бачити лише, коли проводяться рішучі операції, коли проводиться стрімке звільнення населених пунктів. Та статистика, яка показує, як інтенсивно зараз українські війська знищують місця розташування особового складу і на правому, і на лівому березі Дніпра, склади з боєприпасами, переправи, мости, означає, що українська армія веде зараз підготовчу операцію. Ми побачимо, якщо інформація підтвердиться. Сьогодні називали вже населені пункти, які вже начебто звільняються. Я не буду їх називати. Побажаємо удачі нашим воїнам”, – сказав експерт.

Самусь заявив, що для російських окупаційних військ на цьому напрямку ситуація безвихідна.

“На цьому напрямку ситуація для російських військ безвихідна. Вони спалюють в цій топці на правому березі Дніпра боєздатні частини, а на інших ділянках намагаються доставити туди “мобіків”, які взагалі не можуть воювати. Логіку російських генералів зрозуміти дуже важко, вона у них своя якась, номенклатурна, я не знаю як це назвати. У всякому разі, це дуже важко пояснити з військової точки зору”, – говорить він.