Журналісти виявили у народного депутата Володимира Парасюка "цікаву нерухомість", передає Корупція.Інфо

Популярне: Такого жаху ви ще не бачили… На Тернопільщині сталася кривава ДТП, яка доводить до сліз

"Якщо вірити доповненням від 6 квітня, нардеп із вересня минулого року орендує у ПП "Майя" чимале офісне приміщення – 250 м2 – в Шевченківському районі Львова. Ціни на оренду комерційної нерухомості тут варіюються від 100 – до 800 грн за м2", – йдеться в публікації.


Так, зазначається, що за офісні приміщення приблизно такої ж площі орендодавці просять від 27 до 45 тисяч гривень на місяць. Причому офіс народного депутата розташований у новому, тільки в 2015 році відкритому, бізнес-центрі "Легенда-Клас".

"Знайти офісне приміщення нардепа виявилося зовсім неважко. Прямо на фасаді бізнес-центру висить охайна табличка "Штаб блокади торгівлі з окупантами". На подвір'ї – кілька припаркованих автомобілів. Через скло однієї з них можна розгледіти пропуск у ПП "Майя", виписаний на ім'я Володимира Парасюка", – пише журналіст Андрій Дзіндзя.

І продовжує: "Особливу увагу привертає броньований фольцваген, на передовій таке авто однозначно знадобилося б. Ось тільки vin-код машини говорить, що насправді перед нами ніякий не фольцваген, і взагалі не легковик, а габаритний причіп а-ля трейлер від Lecitrailer SA".

Журналіст припускає, що машина стала причепом, щоб не проходити процедуру розмитнення.

"Поблизу видно, що машина була перефарбована з білої в чорну", – пише Дзіндзя.