599560

Так званий "прокурор" Криму Наталія Поклонська, яка швидше за все стане депутатом Держдуми, має всі шанси очолити парламентський комітет з безпеки та протидії корупції.

Як пише російське видання "Известия" з посиланням на джерело в партії "Єдина Росія", що в нове скликання Держдуми швидше за все потраплять як Поклонська, так і чинний керівник комітету Ірина Ярова.

"З одного боку — Наталія Поклонська, прокурор Криму, яка відома не тільки в Росії, але і за кордоном. З іншого — Ірина Ярова, голова комітету з безпеки та протидії корупції. За посадою та сферою роботи Поклонська цілком може претендувати на пост глави комітету, який зараз курує Ярова", — зазначило джерело.

Як пише видання, наразі тривають пошуки можливого компромісу. Раніше в адміністрації Путіна неодноразово підкреслювали, що Крим повинен інтегруватися в усі російські сфери, а кримські "політики" і "держслужбовці" мають отримати посади і в федеральних органах влади.

Нагадаємо, раніше вже повідомлялось, що так званий "прокурор" Криму Наталія Поклонська може перебратись під купол російського парламенту.

Джерело: Корупція.Інфо