Приватне майно за рішенням суду в серпні 2017 року мало перейти не у власність, як заявляв президент Петро Порошенко, а в оперативне управління держави, але все склалось інакше, пердає Корупція.Інфо

Довірена особа народного депутата від "Блоку Петра Порошенко" Максима Єфімова Сергій Московський став новим власником вертолітного майданчика побіжного екс-президента Віктора Януковича в Києві.

Популярне: "Бан*еровці – покидьки суспільства": Курсант ЗСУ активно демонструє антиукраїнську позицію

Як говориться в розслідуванні Валерії Іванової "Авіатори Паркового" для програми "Наші гроші з Денисом Бігусом, британська фірма "FINEROAD BUSINESS LLP", яка через ТОВ "Амадеус Ко" володіє виставковим центром "Парковий", змінила власника. 

Так, в грудні 2017 року ним став уродженець Краматорська Сергій Московський, наближений до Єфімова. Він працює в Німеччині директором торгового представництва українського заводу "Енергомашспецсталь".

Президентом і акціонером цього заводу є сам Єфімов. Нардеп розповів, що 20 років знає Московського. За його словами, це людина, якій він довіряє. Політик наполягає, що "Парковий" придбав саме Московський. Однак визнав, що сам планував купити комплекс з вертолітним майданчиком.

На даний момент майно фірми "Амадеус Ко" заарештовано і за рішенням суду передано в управління державному підприємству "Фінансування інфраструктурних проектів". Було відкрито 4 кримінальні виробництва. Однак, за 9 місяців після винесення рішення ДП так і не почало керувати КВЦ "Парковий".

До Московського фірмою "FINEROAD BUSINESS LLP" володів Яшар Ходжаєв. Відзначається, що дане прізвище можна зустріти у справі про банк сина екс-президента Олександра Януковича.

За версією слідства він був одним з ланок злочинної схеми для легалізації викрадених грошей Януковичем. Московський також став юридичним власником кримського бізнесу Максима Єфімова. З серпня 2017 року на нього було переписано 4 вітряні ферми, які до цього належали корпорації "Вітряні парки України". 25% цієї корпорації належать Максиму Єфімову.

Крім того, на Московського було переписано в грудні 2017 року ще одну фірму Єфімова "Домкрімстрой", із земельними активами в окупованому Криму.

16 жовтня 2017 представники "Національного корпусу", "Свободи" і "Правого сектора" заявили, що взяли будівлю вертолітного майданчика Януковича на Парковій дорозі в Києві під свій контроль. Вони розповідали, що щодоби на території КВЦ перебуває 20-30 бійців організацій з вимогою – негайно націоналізувати комплекс.

24 жовтня вони виступили з повторною заявою, що КВЦ "Парковий" контролюється фірмою "Амадеус", причетної до "Сім'ї" Януковича.

27 числа прокуратура передала в управління державного підприємства "Фінансування інфраструктурних проектів" захоплений вертолітний майданчик.