1

На позачергових виборах мера Кривого Рогу спостерігачі громадянської мережі "Опора" зафіксували підвезення виборців на низку виборчих дільниць.

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомила координатор "Опори" Ольга Айвазовська, інформує Корупція Інфо

"Біля виборчої дільниці спостерігач зафіксував три мікроавтобуси, в яких сиділи громадяни. Вони вийшли, зайшли на виборчу дільницю, проголосували, їх чекали автобуси, і вони залишили цю територію організовано. Номери цих автобусів ми передаємо поліції, ми сподіваємося, що вони відреагують", – сказала Айвазовська.

У повідомленні на сайті "Опори" уточнюється, що організований підвіз виборців зафіксували, зокрема, на ДВК №121723 (Тернівський район), 121512 (Довгинцівський район), 121621 (Інгулецький район).

"Як запевнив секретар ДВК №121723 і водій мікроавтобуса, таке підвезення організовано за ініціативи міськвиконкому. Крім того, є інформація, що підвезення здійснюється за ініціативою Пенсійного фонду", – йдеться в повідомленні.

Також Айвазовська повідомила, що на виборах мера ведеться відеозйомка, що дозволено, однак на двох дільницях спостерігачі "Опори" зробили зауваження, що відеокамери були розташовані занадто близько до скриньок.

За словами координатора "Опори", серйозних порушень у ході голосування на даний час не зафіксовано.

Сьогодні, 27 березня, у Кривому Розі проходять позачергові вибори міського голови.

Основними суперниками в боротьбі за посаду міського голови є нардеп Семен Семенченко від "Самопомочі" та самовисуванець, екс-мер міста Юрій Вілкул. Також балотуються Микола Колесник від "УКРОПу", Світлана Сова від "Сили людей", Василь Сердюков – "Партія простих людей Сергія Капліна", самовисуванці – Олег Бойченко, Яна Беркут, Інна Іванченко, Олег Косяк.