Міжнародний кримінальний суд 17 березня  видав ордер на арешт Володимира Путіна.

В  Угорщині вже виступили з пропозицією кардинально змінити відносини з РФ після видачі ордера на Путіна.

Із пропозицією до уряду виступив представник партії Річарда Барабаш, повідомляє Telegram-канал “Україна 365”.

Угорщину закликають відмовитись від Росії, причому з такою ініціативою виступила опозиційна партія “Діалог за Угорщину”.

Опозиціонери радять уряду відкликати посла Угорщини з РФ, а також аналогічний хід головою дипмісії РФ, оголосивши його присутність у Будапешті небажаною.

Барабаш підкреслив, що угорська влада має вжити заходів “після видачі Міжнародним кримінальним судом ордера на арешт російського диктатора Володимира Путіна”. Політик додав, що Угорщина має підтримати вступ Фінляндії та Швеції до НАТО для зміцнення захисту від Росії.

Російський диктатор Володимир Путін, котрий розв’язав повномасштабну війну проти України, може не дожити до трибуналу. Однак якщо він доживе, то робитиме все, щоб уникнути його і сховатися.

Про це під час чату на Головреді розповів історик, нардеп України, колишній голова Інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович.

Він упевнений, що трибунал над Путіним точно відбудеться, якщо Україна переможе у цій війні.

“Нам потрібно здобути победу. Тоді є шанси на те, що Лукашенко і Путін постати перед трибуналом або не збагнути постати перед судом, тому що зітхнути в якихось бункерах, цей варіант нас теж влаштує. Хоча навіть після такого Міжнародний трибунал і засудження всіх тих, хто причетний до цієї війни і тих злочинів, що її супроводжують, мають відбутися”, – сказав В’ятрович.