Читачі антикорупційного порталу «АНТИКОР» знають про багато наших розслідувань. Ми допомогли багатьом чесним людям в біді. Одних виправдали, інших позбавили від тиску нечистих на руку силовиків, третім допомогли викрити негідників при владі, передає Корупція.Інфо

Популярне: У Черкасах спіймали чоловіка котрий біля лісосмуги зґвалтував жінку, а після…

На жаль, про нашу роботу знають не тільки добропорядні громадяни України. Безліч членів строкатого українського кримінального світу стежать за нашими діями. Їм важливо знати, чи не час змотувати вудки і бігти з країни від справедливої ​​відплати або можна ще трохи безкарно покуражитися.

Журналісти порталу «АНТИКОР» неодноразово мали воістину забійну інформацію, яка допомогла багатьом чесним людям в боротьбі за свої права.

І ось журналісти стали помічати за собою активне стеження. Для нас це справа звична, не перший раз. Спочатку в редакції виявили пристрій, який зчитує інформацію з нашого сервера саме за запитами на сайт "antikor.com.ua".

А крім того вже протягом півроку за співробітниками здійснює стеження автомобіль, який кожен раз фігурує з різними номерними знаками.

Комусь потрібне тотальне стеження, а саме, куди переміщуються наші журналісти, з ким спілкуються, які матеріали отримують, які розслідування готують.

Спочатку ми зупинилися на думці, що подібне замовлення виходить від одного з фігурантів наших розслідувань. Але просунувшись в дослідженні цього питання, вивчивши всі факти і проаналізувавши інформацію з наших джерел у спецслужбах, прийшли до висновку, що стежить за нами саме СБУ. Ось як, значить, витрачаються державні гроші? Адже СБУ завжди може взяти у нас будь-яку інформацію – охоче поділимося.Тільки от якщо ми цю інформацію самі перевіримо, встановимо її істинність, достовірність. Але брати нашу інформацію таємно – навіщо? Що за дурниця? Ми для того й існуємо, щоб перевірену інформацію розголошувати, робити її надбанням громадськості, домагатися з цією інформацією законності. За нами стежити, ніби як, немає ніякого сенсу. Всі наші розслідування будуть опубліковані (інакше, навіщо нам їх тоді проводити?), Вся інформація після ретельної перевірки стане гласною. Ну, а якщо співробітників цікавить щось конкретне, то ми від співпраці не відмовляємося – звертайтеся, чим можемо – допоможемо. Навіщо ця гра в шпигунів? Ми не шпигуємо проти своєї держави і суспільства!

І тут нам закралася одна думка: для держави стеження за журналістами немає ніякого сенсу. Ми з державою і суспільством заодно. Але от якщо цю інформацію продавати криміналу, то справа, як то кажуть, піде.

Виходить, що СБУ стежить за нами за державні гроші, а інформацію поставляє криміналу, на чому і заробляє? Інших пояснень так добре поставленого стеження у нас немає. Ну, хіба що в СБУ сидять дурні і не розуміють своїх обов'язків перед країною. От уже не знаєш, що гірше: непрофесіонали, які дарма витрачають державні кошти, або перевертні в погонах, які продають інформацію про журналістські розслідування проти криміналу. У будь-якому випадку, це треба закінчувати, оскільки країні Україна це користі ніякої не приносить. Тільки шкода. А дане розслідування «АНТИКОР» доведе до кінця, обов'язково.

P.S. Шановний, Василь Сергійович Грицак! Просимо Вас припинити «гру в шпигунів» і звернутися до редакції з офіційним запитом на отримання необхідної вам інформації. Також нагадуємо, що незаконні дії з прослуховування і переслідування громадян України караються за законом.