Заступник міністра соціальної політики України Віталій Музиченко заявив, що в українців залишилося зовсім мало часу, щоб оформити субсидію з початку опалювального сезону. Про це він повідомив на брифінгу в Києві.

Він зазначив, що за результатами листопада близько 3 мільйонів українців попросили у держави допомогу. Причому, якщо порівняти з попереднім роком, то щотижня звертаються на 60% менше тих, що потребують.

Якщо все ж субсидія потрібна, то варто оформити заявку вже зараз, щоб розрахунковий період був за повний опалювальний сезон.

“На сьогодні діє норма, яка передбачає, якщо звернення щодо оформлення житлової субсидії надходить протягом двох місяців з початку опалювального періоду, в такому випадку субсидія призначається з початку опалювального періоду. Якщо обіг виходить зі спливом двомісячного строку, субсидія буде розраховуватися і призначатися з місяця, в якому надійшло звернення. Важливо звернути увагу, що зараз є останній шанс для тих, хто бажає оформити субсидію з початку опалювального періоду, тобто з жовтня поточного року, їм потрібно терміново звернутися на отримання такої допомоги “, – заявив він.

У разі, якщо українці звернуться в наступному місяці, то допомога буде надаватися тільки починаючи з нього.

Як повідомлялося раніше, сума оплати в жовтні 2019 роки за житлово-комунальні послуги, з урахуванням електроенергії, на одного власника особового рахунку склала 938,9 грн, що на 224,1 грн більше, ніж у вересні (714,8 грн).