В Україні з 13 січня 2020 року відповідно до вимог Національного банку використання міжнародного формату платежів IBAN стає обов’язковим по всій країні. Споживачів попередили про нові платіжках за світло.

З 13 січня 2020 р використання міжнародного формату платежів IBAN стало обов’язковим по всій Україні. У зв’язку з цим постачальник електроенергії YASNO буде приймати платежі за електроенергію виключно за реквізитами IBAN. Як повідомили в прес-службі енергокомпанії, рахунок за електрику в платіжках буде вказуватися відповідно до нових стандартів, передає Час Пік.

Замість розрахункового рахунку (р / с) одержувача коштів і коду банку (МФО) тепер необхідно вказувати міжнародний номер банківського рахунку, який буде складатися з 29 знаків (літер і цифр).

В енергокомпанії YASNO відзначили, що платежі за старими реквізитами банки просто не прийматимуть. Нові реквізити будуть вказані в платіжках за грудень, які споживачі отримають в січні.

У прес-службі енергокомпанії пояснили, що:

– реквізити в форматі IBAN вказані в платіжках за електроенергію;

– при оплаті через Особистий кабінет на сайті YASNO змінювати налаштування і вводити нові реквізити не потрібно;

– рахунок постачальника оновлений в банках і платіжних системах;

– для юридичних клієнтів нові реквізити вказані в рахунках, які вони отримують в енергоофісах;

– реквізити в форматі IBAN розміщені на сайті YASNO.

У разі, якщо користувачі сервісу створили свої шаблони для оплати, то і оновлювати їх доведеться самостійно.

Довідка: ДТЕК вивів на ринок роздрібний бренд – YASNO. YASNO буде поставляти електроенергію 3,5 млн українців і юридичним особам в Києві, Дніпропетровській і Донецькій областях. Перші сучасні центри обслуговування клієнтів під брендом YASNO вже почали свою роботу в Києві, Дніпрі та Маріуполі. До середини 2020 року всі 65 центрів обслуговування будуть переведені у формат енергоофісів.