На територію військової частини Нацгвардії, що у Нових Петрівцях, потрапили більше сорока невідомих у цивільному, які закликали солдат іти під Адміністрацію Президента вимагати указу про демобілізацію !

Про це повідомив головний військовий прокурор – заступник генерального прокурора Анатолій Матіос.

"Військова прокуратура розслідує. Багато ознак звичайної безвідповідальності під час виконання своїх службових обов’язків. Коли на територію частини – режимного об’єкта, де діє статут гарнізонної служби, зайшло більше сорока осіб цивільних і закликали йти і вимагати у президента видання указу про демобілізацію. Яким чином ці особи потрапили на об’єкт і не були записані в журнал обліку?" – сказав прокурор.

Читайте: Оперативне повідомлення з фронту: критична ситуація під Лисичанськом

Матіос додав, що під Адміністрацією Президента, попри різні заяви, не було батьків солдат, які б вимагали їхньої демобілізації.

Прокурор зазначив, що розслідування усіх обставин події вказує, що підбурюванням нацгвардійців займалися іноземні спецслужби: "В соцмережах була активна робота в групах із закликами до непокори і вимог негайної демобілізації. Дуже багато таких репостів йшло з IP-адрес міста Санкт-Петербург та інших міст Росії".

Читайте: Російський контроль “Однокласники.ru” та “Вконтакте” загрожує безпеці України

 
Джерело: Укрінформ