ремонт

Завтра стартують роботи з реконструкції просп. Свободи – на ділянці від вул. Академіка В.Гнатюка до вул. М.Вороного. Непроїзним для транспорту він буде орієнтовно до 1 жовтня. Про це повідомляють в управлінні інженерного господарства ЛМР. Передає Корупція інфо.

            Реконструкція передбачатиме відновлення дорожнього покриття в бруківці, облаштування в’їздів з мозаїчного каменю, ремонт тротуарів із влаштуванням гранітної плитки, влаштування на півкуль, у кількості 247шт., велодоріжок, протяжністю у 444 кв м, та дренажу. Також тут планують перевлаштувати оглядовий колодязь та влаштувати «глухі» колодязі на існуючому колекторі, перевлаштувати каналізаційні випуски будинків із влаштуванням проміжних колодязів перед підключенням. Окрім того, буде проведено заміну всіх дощоприймальних колодязів із гідрозатворами і декоративних опор зовнішнього освітлення, встановлено делінізатор та здійснено незначне пониження поздовжнього профілю на перехресті з вул. Коперніка.

Про рух транспорту на час виконання робіт буде повідомлено додатково.

Найближчим часом також планують провести реконструкцію вул. Сихівської та просп. Червоної Калини, а також розпочати ремонтні роботи на вул. Мечникова і прокладання велодоріжок у мікрорайоні Рясне-1 та на пр. Чорновола.