Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, коментуючи сьогоднішню чергову масовану ракетну атаку РФ по Україні, заявив, що більше воєнних злочинів скоять росіяни, то більше зброї має отримати Україна від Заходу. Про це він написав у Twitter.
Кулеба написав, що Росія випустила черговий залп ракет по українській критично важливій цивільній інфраструктурі, намагаючись позбавити людей електрики, води та опалення в умовах низьких температур.
“Що більше воєнних злочинів скоїть Росія, то більше зброї потрібно надати Україні, щоб швидше покласти край російському терору”, – заявив глава МЗС.
Також у МЗС відреагували на падіння елемента ракети у Молдові під час сьогоднішньої атаки РФ. Спікер МЗС Олег Ніколенко заявив, що Україна має якнайшвидше отримати системи протиповітряної та протиракетної оборони, оскільки терор РФ ставить під загрозу безпеку й інших країн – не лише України.
Посол України в Німеччині Олексій Макеєв після сьогоднішнього масованого ракетного обстрілу заявив, що Росія має здійснити добровільне стратегічне роззброєння та вивести свої війська з України – це буде єдиною можливою гарантією безпеки для неї. Про це він написав у Twitter.
“Якраз в річницю безславного Будапештського меморандуму Росія завдає чергового масованого ракетного удару по Україні. Єдиною можливою гарантією безпеки Росії є виведення її військ з України та добровільне стратегічне роззброєння”, – заявив посол.