В Офісі президента провели нараду з представниками малого підприємництва зі створення координаційної ради, яка повинна розробити законодавчі зміни для комплексного вирішення проблем малого та мікробізнесу.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

За словами керівника ОП Андрія Єрмака, координаційна рада повинна стати майданчиком для дискусій для вироблення рішень. Вони потім можуть втілюватися через відповідні проекти законів і постанов, які буде приймати парламент або уряд.

Єрмак зазначив, що не завжди підприємці мають достатньо інформації про те, що відбувається, і про рішення, які приймають уряд і парламент. Тому одним із завдань координаційної ради він назвав донесення інформації та роз’яснення всіх кроків.

Керівник ОП нагадав, що влада вже здійснила ряд заходів, які повинні допомогти малому і мікробізнесу пройти карантин на початку наступного року. Однак, зазначив він, влада розуміє, що цього недостатньо, і тому виступає за діалог про болючі проблеми малих підприємців, щоб разом з представниками спілок та об’єднань знайти спільні рішення.

У дорадчий орган при президенті увійдуть представники мікробізнесу з кожного регіону, представники спілок та об’єднань підприємців малого та середнього бізнесу, незалежні експерти, представники уряду і ОП. Всі вони взяли участь у сьогоднішній нараді за допомогою відеозв’язку.

15 грудня представники малого бізнесу вийшли під Верховну Раду.

15 грудня стало відомо, що президент Володимир Зеленський створює координаційну раду мета якої – напрацювання законодавчих змін для комплексного вирішення проблем мікробізнесу.