У столиці Лівану Бейруті вибухнув резервуар з пальним у підвалі пекарні, що спричинило пожежу.

Про це повідомила Daily Star. Інцидент стався в міському районі Тавік-Джиде.

Військові і служби екстреної допомоги евакуювали людей із прилеглих будівель. Добровольці приєдналися до пошуків під завалами можливих жертв.

Ліванське новинне агентство An-Nahar повідомило, що четверо людей загинули в результаті вибуху, а “десятки отримали поранення”, оскільки “відновлення триває”. Йдеться приблизно про 50 постраждалих.

Раніше ввечері генеральний секретар ліванського Червоного Хреста Джордж Кіттана заявив, що кілька людей були переведені до лікарні Аль-Макасід, і влада разом із Червоним Хрестом Лівану допомагає у відновних роботах.

“Низка поранених були доставлені в лікарню Аль-Макасід у результаті вибуху паливного бака, який загорівся сьогодні ввечері”, – сказав Кіттана Національному інформаційному агентству.

Жителі району Тавік-Джиде повідомили, що почули гучні крики, за якими стався вибух і струс будівель.

Як повідомило видання DailySabah, пожежні досить швидко погасили полум’я і допомогли місцевим жителям з постраждалих будівель, які залишилися в своїх квартирах, спуститися драбинами на землю.

У район перекинули ліванських військових, щоб обмежити доступ людей до місця катастрофи.

Як повідомило РІА Новости, через 2 години після вибуху рятувальникам вдалося визволити з-під завалів однієї з квартир однорічну дівчинку, вона жива.

Місцеві жителі розповіли, що вибух стався в підвалі житлового будинку. Там зберігали солярку для електрогенератора, який живить цю вулицю, коли відключають державне постачання.

Не виключено що там також зберігали бідони з бензином, які ліванці скуповують, побоюючись різкого зростання цін на паливо.