Російський політолог Лілія Шевцова заявила про те, що Олександр Лукашенко позбувся особистої безпеки.

Як повідомляє портал Udf.by, Шевцова вважає, що незважаючи на те, що Лукашенку вдалося залишитися при владі, акції протесту не були безуспішними.

Справа в тому, що самі по собі ці акції вже є безпрецедентними для республіки. Активісти всього за два місяці змогли підірвати непорушність режиму Лукашенка, і він опинився в безвихідній ситуації.

На думку політолога, влада Білорусі вже не може ігнорувати те, що відбувається, однак з кожною черговою їх реакцією народне невдоволення тільки зростає. Самі учасники протесту, як зазначає Шевцова, на подив поводяться досить спокійно, і на законних підставах Лукашенко просто не може пригнічувати ці акції протесту.

Вона вказує на те, що Лукашенко став заручником своїх же силовиків, і вони залишаються єдиною для нього опорою.

Після того, як Захід ввів санкції проти Білорусі, самопроголошений президент країни більше не зможе представляти її на міжнародній арені. Білоруський “лідер” втратив особисту безпеку разом з довірою і репутацією.

Йому більше не можна сподіватися навіть на власне оточення. Цим можуть скористатися білоруські еліти у власних інтересах, впевнена політолог.

У Білорусії продовжуються акції протесту проти злочинного режиму Лукашенка. Люди продовжують виходити на вулиці.

“Сьогодні в Мінську в черговий раз відбулося дещо приголомшливе. Коли марш став розходитися й штурмові лошки-петушки ломанулись затримувати протестувальників, автомобілісти заблокували проспект Дзержинського.

Це значно сповільнило пересування техніки окупантів і дозволило більшості протестувальників спокійно розійтися. До речі, знову не без допомоги автомобілістів – ті охоче бралися підвозити людей, щоб вони не потрапляли в руки лукашистів.

А ще сьогодні мінчани перетворили водомет в міський фонтан. З урахуванням дефіциту деталей для цієї моделі, швидше за все на наших вулицях він людей вже не пополиває!

У регіонах лукашисти, як завжди, намагалися діяти жорстко. У Гродно два броньованих мента волочили землі і затримали 13-річну дівчинку. У Вітебську знову розпилювали газ. Але люди все одно вийшли по всій країні!

І продовжать виходити до повної перемоги! “, – пише тг-канал NEXTA Live.