У Москві в суботу, 23 січня, під час протестів на підтримку арештованого опозиціонера Олексія Навального силовики ОМОНу побили вагітну дівчину.

Про це повідомляє російський телеканал “Дождь” у своєму Telegram. Як повідомив кореспондент каналу в опублікованому відеоролику, інцидент стався приблизно в 200 метрах від СІЗО “Матроська тиша”, де утримують Навального.

Крім вагітної, постраждала ще одна дівчина. “Ви можете бачити, як жорстко діють співробітники ОМОНу. Найбільше дісталося двом дівчинам, які були першими в зчепленні. На одній з них просто сидить співробітник поліції, і чогось вони чекають”, – повідомив журналіст.

Як раніше повідомлялося, також від ОМОНу дісталося жінці похилого віку під час протестів у Санкт-Петербурзі. Нагадаємо, 23 січня в Росії почалися акції протесту проти арешту опозиціонера Олексія Навального.

У містах країни відбулися зіткнення з поліцією, під час яких силовики затримали десятки людей. Крім того, до Москви стягнули бронетехніку. Також було затримано дружину Навального Юлію. Її звільнили через кілька годин після затримання.