Повномасштабна війна, призвела до низки негативних наслідків у ворога. Наші Збройні сили повернули країну-терориста до реальності.

Про це у Twitter написав Михайло Подоляк.

За його словами, у цій війні Росія вже має понад 70 тис. вбитих і 100 тис. поранених. Країною котиться тотальний призов.

Крім того, Україна змушує Росію дотримуватися норм міжнародного права.

“Тотальний призов, закриті кордони, різке падіння рівня життя, воєнний стан, повна репутаційна втрата. Україна повертає Росію до реальності, де злочинцям дійсно боляче”, – написав Подоляк.

Михайло Подоляк зауважив, що делегація для переговорів із Російською Федерацією має складатися із бойових танків M1 Abrams та ракетних систем HIMARS.

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк окреслив, якою може бути делегація для переговорів з країною-агресором Російською Федерацією.

На його думку, для діалогу з РФ потрібно залучити, наприклад, бойові танки M1 Abrams, німецькі Leopard 1 або ракетні системи залпового вогню HIMARS. Подоляк натякнув, що так звані переговори мають відбутися на Сході України прямо біля кордонів Росії.

“Єдина можлива делегація для “переговорів” із Росією має складатися з Abrams, Leopard, Marder, HIMARS. Місце зустрічі – найсхідніша точка міжнародно визнаних кордонів України”, – вважає радник глави Офісу президента.

Варто зазначити, що у Росії почали активно натякати на переговори з Україною, прикриваючись начебто можливістю “досягнення миру”.

Попри заяви, РФ продовжує запускати ракети по Україні, вбивати наших дітей та людей. Тому в Офісі президента чітко заявили, що поки Росія не виведе свої війська зі всієї території України, про переговори не може бути й мови.