11 травня у  Державному департаменті США оголосили про запровадження санкцій проти дружини та дорослих дітей спікера Кремля Дмитра Пєскова.

І вже зараз прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков висловив жаль через санкції, введені проти його дітей та дружини, але водночас додав, що не добиватиметься справедливості в судах.

Про це повідомляє кремлівське пропагандистське агентство новин “РИА Новости”

“Можна лише висловити жаль, що Європа змушена йти за трендом, який задають у Вашингтоні. Оскаржити, як мінімум зараз, безглуздо. Там немає справедливого суду”.

Микола та Єлизавета є дітьми Пєскова від першого шлюбу з Анастасією Будьонною.

Дочка Пєскова Ліза має студентську посвідку на проживання – навіть у 2020 році, під час карантину, коли кордони ЄС були повністю закриті для РФ, дівчина все одно літала до Парижа, чим надзвичайно дратувала своїх співвітчизників у Instagram. А 2019-го Пєскова була стажеркою Європарламенту.

Зараз Ліза, на відміну молодшого брата, утримується від постів і страз своєї сторінці. Також вона закрила можливість коментувати свої фото.

На початку війни в Україні донька Пєскова запостила в старості заклик “НІ ВІЙНІ” на чорному тлі, проте дуже швидко видалила його зі свого Instagram.

Зазначимо:

54-річний Дмитро Пєсков має 5 дітей: як вже вище згадувалося – сина Миколи від першого шлюбу з Анастасією Будьонною, доньку Єлизавету та синів Міка та Дені від другого шлюбу з Катериною Солоцинською та доньку Надію від нинішньої дружини, російської фігуристки Тетяни Навки.

Сам Пєсков потрапив під санкції Євросоюзу ще 28 лютого через чотири дні після початку повномасштабної збройної агресії Росії проти України.