Президент України Володимир Зеленський піддався масовим атакам в мережі. Як відомо Глава Держави пообіцяв боротися з контрабандою в Закарпатській області та інших регіонах країни. 

Про це він сказав під час представлення нової голови Закарпатської облдержадміністрації Ігоря Бондаренка, призначеного напередодні. 

"Ви не хвилюйтеся, ми вас будемо підтримувати обов'язково. Хвилюватися, я думаю, зараз будуть люди, які займаються контрабандою і "кришують" її. Це головний "привіт" вам з Києва, чому ми приїхали в такому складі", – сказав Зеленський.

Президент закликав присутніх до співпраці з Бондаренко. Заявив, що має бути очищено керівництво митниці, прикордонної служби та прокуратури Закарпаття.

У мережі тут же почали активно обговорювати те, що він сказав і як себе вів. Новинна стрічка на Фейсбуці забита такими заголовками: «Зеленського ковбасило», «Зеленський пив багато води», «Зеленський гойдався на стільці», «Мабуть кокаїну з Колумбії на літаку привезли», «Ну що, вибрали клоуна? Караул! Ганьба!».

На це звернув увагу народний депутат Семен Семенченко на своїй сторінці в Фейсбук.

Він висловив власну думку і зазначив, що якщо СБУ дійсно наведе порядок на митниці, то він як громадянин України, дозволяє президенту навіть крутити сальто – прясто на нарадах. Дозволяє пити воду склянками, а також з цистерни і робити це хоч з велосипеда.

«Відпочиньте хоч хвилину від споглядання «як він п’є воду» і прочитайте стенограму наради. А потім погугліть розмір контрабанди в Україні. Не тієї контрабанди, яка нагадує пару блоків сигарет. А про контрабанду системну. Ешелонами, кораблями, колонами. Я знаю про що кажу – це сотні мільярдів. Щороку. Це ще один бюджет країни. Мінімум. Маленька частка якої вчора потрапила в кишеню писак і командирів ботоферм», – пише Семенченко.

Він стверджує, що ось уже кілька днів увагу українців намагаються відвернути від масштабів розкрадань і прізвищ причетних до цього осіб. І змусити як дурників хіхікати над фотками з їх коментарями,  замість того щоб спробувати почати жити в нормальній, багатій країні. 

Це гроші на армію, на дороги, на модернізацію країни, на соціальні виплати людям.

«Навести на митниці порядок – багато часу не треба. Обрубати канал хабарів вгорі і дати команду СБУ перестати бути дахом. Результат (якщо він буде) ми повинні побачити у дуже короткий термін. У вигляді зникнення черг на митницях, арештів, поповнення бюджету серйозними сумами. Я чекаю результату. А поки я чекаю – засуньте собі всі ваші статейки … ну ви зрозуміли куди. Тим більше що від цих брехливих пик ковбасить не тільки Зеленського. Ковбасить всю країну», – підсумував Семенченко.